راستش رو بخواید نمیدونستم اسم این پست رو چی بزارم چون محتوا نویسی باعث شده روی عنوان ها خیلی سخت گیر باشم  ولی از صدر نشینی در گوگل و جدال بر سرِ برتری خوشم  اومد قرعه به اسم دومی افتاد اون یکی هم نوشتم اگه دوست داشتید با چشماتون عنوان رو عوض کنید دیگه به بزرگیه خودتون ببخشید .بگذریم 

از زمانی  که شروع به یادگیری سئو (علم رشد دادن یا بهتر بگم بالا آوردن یک سایت در نتایج گوگل)کردم همیشه به دنبال مطالب بیشتر و خاص تر و یا شاید هم پیچیده تر بودم تا شاید راز اینکه چطور میشه یه سایت رو خیلی عالی و با سرعت هر چه تمام به مقام برتر نتایج گوگل برسونم،پیدا کنم.

هربار با خوندن مقالات جدید و آموزش های متنوع تر خودم رو مثل فیلم های تخیلی وسط یه عالمه فرمول و عدد و رقم میدیم که باعث میشد رسیدن به جواب برام سخت تر بشه ،وقتیم که گوگل الگوریتم های جدید خودش رو معرفی میکرد و در موردش توضیح میداد ،اون حس ایرانی درونم قلقلکم میداد که فکر کنم چطور میشه این یکی رو هم دور زد .

به قول قدیمیا این افکار برای زمان جاهلیت

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Steve مهاجرت به استراليا www.mohsenjavadi.blog.ir FILMORA CHANNEL98 نقاشی ساختمان اسپریس چت ،چت اسپریس،اسپریس گپ خلوتی با خودم بازاریابی در کردستان عراق چکاوک پرواز eli content